Author: e***1
Date:
Review: Lovely item for a Christmas present 🎁🙂
Size: Jennifer Lopez Promise Edp Spray 50 ml
Price: 391kr
| Material | Glass |
| Scent | Fresh |
| Scent Type | Floral |
| Gender | Unisex |
| Length | 10 cm |
| Width | 5 cm |
| Height | 11 cm |
| Net Weight | 50 g |
| Net Volume | 50 ml |
| SKU | sb25070272027356770 |
Brand Name: Jennifer Lopez
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Jennifer-Lopez-sc-014258376.html
Quality: 3994368 people said the quality is very good!
Author: e***1
Date:
Review: Lovely item for a Christmas present 🎁🙂
Size: Jennifer Lopez Promise Edp Spray 50 ml
Author: b***4
Date:
Review: Perfect and long lasting
Size: Jennifer Lopez Promise Edp Spray 50 ml
Author: a***.
Date:
Review: Słabsza jakość od oryginału
Size: Jennifer Lopez Promise Edp Spray 50 ml
Author: s***r
Date:
Review: ok
Size: Jennifer Lopez Promise Edp Spray 50 ml
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.