Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good item , i love it so much
Color: Blue
Price: 1 307kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | IPS LCD |
| Features | Stereo Speakers |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | 4G |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | 4G |
| SKU | se2405078856705466 |
Author: m***1
Date:
Review: very good item , i love it so much
Color: Blue
Author: d***e
Date:
Review: Still workinv,have it for two weeks, shipping was super fast.
Color: Blue
Author: 4***9
Date:
Review: I love it sooooooooo much. I recommend it
Color: Black
Author: a***2
Date:
Review: treèsbien fonctionne parfaitement
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.