Author: c***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good speed, now slow at all! Can insert a sim if needed! Well worth the money very happy with it
Color: Grey
Price: 1 101kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2407310013801134 |
Author: c***o
Date:
Review: Good speed, now slow at all! Can insert a sim if needed! Well worth the money very happy with it
Color: Grey
Author: e***h
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍quality top👍👍👍👍👍👍
Color: Grey
Author: T***y
Date:
Review: Packaging was perfect👌quality can be compared to the normal android tablets 👌I loved everything about this tablet… I highly recommend
Color: Blue
Author: b***9
Date:
Review: انه جميل ولمسه رائع انه جميل جدا جدا جدا
Color: Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.