Author: 4***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: thanks so much
Color: Purple
Price: 957kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Qetupa Z50 |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25052117170913117 |
Author: 4***3
Date:
Review: thanks so much
Color: Purple
Author: s***6
Date:
Review: Perfect
Color: Black
Author: g***u
Date:
Review: Perfect
Color: Gold
Author: j***4
Date:
Review: I love it
Color: Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.