Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Will definitely buy again thanks SHEIN I
Color: Pink
Price: 908kr
Original Price: 927kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Pink |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260113142952384322603 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 2491497 people said the quality is very good!
Author: s***8
Date:
Review: Will definitely buy again thanks SHEIN I
Color: Pink
Author: a***8
Date:
Review: Waaaow very gut 👍🏼 thank you 🤩
Color: Pink
Author: a***a
Date:
Review: جيد
Color: Blue
Author: v***i
Date:
Review: 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.