Author: B***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Best purchase ever ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Black
Price: 868kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25041506906990799 |
Author: B***e
Date:
Review: Best purchase ever ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Black
Author: k***8
Date:
Review: I am very satisfied with the time frame within placing the order and the delivery
Color: Blue With Keyboard
Author: M***a
Date:
Review: Perfect, my grandma loves it💞
Color: Black
Author: s***2
Date:
Review: My daughter is going to love this!
Color: Blue With Keyboard
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.