Author: o***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good item I received, thanks for fast delivery and good quality you items.
Color: Blue
Price: 1 151kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25081360505088115 |
Author: o***y
Date:
Review: very good item I received, thanks for fast delivery and good quality you items.
Color: Blue
Author: d***s
Date:
Review: ok for price screen inside not placed correctly back light effects back screen possibly screen burn just to lazy to send back
Color: Blue
Author: a***3
Date:
Review: Muy bonita buon almacenaque se vee muy bien y es facil da usar y buena bateria dura mucho
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.