Author: j***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good
Color: Grey
Price: 978kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Qetupa Z50 |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25041852626036603 |
Author: j***1
Date:
Review: Very good
Color: Grey
Author: 4***3
Date:
Review: happy with my purchase
Color: Gold
Author: s***6
Date:
Review: Perfect
Color: Gray With Keyboard
Author: 9***j
Date:
Review: Happy with order
Color: Pink and Purple Keyboard
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.