Author: a***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Ottimo è già il secondo che acquisto uno per ogni bimbo sono perfetti per bambini piccoli
Color: Pink
Price: 636kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Color | Pink |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Allwinner |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se25080508734878084 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 3436573 people said the quality is very good!
Author: a***o
Date:
Review: Ottimo è già il secondo che acquisto uno per ogni bimbo sono perfetti per bambini piccoli
Color: Pink
Author: Y***d
Date:
Review: جميل جدا❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤭❤️🤭❤️❤️❤️🤭🤭🤭
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.