Author: n***2
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Very badly packed, miracle it arrived not broken. Otherwise is good for the price.
Color: Red
Price: 626kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Red |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | Android 14 |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260306154158513712249 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 5296533 people said the quality is very good!
Author: n***2
Date:
Review: Very badly packed, miracle it arrived not broken. Otherwise is good for the price.
Color: Red
Author: a***a
Date:
Review: Kaputt angrkommen
Color: Red
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.