Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I haven’t yet opened this but it’s wrapped very well
Color: Pink
Price: 633kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Pink |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Allwinner |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se25041788792413359 |
Author: m***2
Date:
Review: I haven’t yet opened this but it’s wrapped very well
Color: Pink
Author: p***2
Date:
Review: Don’t waste your money very slow broke very easily
Color: Pink
Author: a***1
Date:
Review: muy bueno funciona bien 👌👌👌👌👌
Color: Pink
Author: s***a
Date:
Review: molto bello
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.