Author: i***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy use
Color: Blue
Price: 628kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Blue |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Allwinner |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | Android 14 |
| Cell Capacity | 4000-4999mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260116163170091126708 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 6008348 people said the quality is very good!
Author: i***1
Date:
Review: Easy use
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.