Author: d***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Exact așa ca în poză
Color: Black
Size: one-size
Price: 60kr
| Material | Copper |
| Color | Black |
| Cable Length | Below 1.8m |
| Cables Type | 3.5mm Cable |
| Certification | CE |
| Interface | 3.5mm to Lightning |
| Type | Others |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connector Type | Lightning |
| Connector Polarity | Male-to-Male |
| SKU | se260114133979723371892 |
Brand Name: REMAX
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/REMAX-sc-0141846442.html
Quality: 8424112 people said the quality is very good!
Author: d***a
Date:
Review: Exact așa ca în poză
Color: Black
Size: one-size
Author: m***g
Date:
Review: Parfait produit je recommande top !!!
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.