Author: y***1
Date:
Review: beautiful print and good quality brush
Color: Khaki
Size: one-size
Price: 35kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Rubber |
| Color | Khaki |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Required | No Battery |
| Batteries Included | No |
| Length | 21.5 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 3.5 cm |
| SKU | sb25031732224632235 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 4132018 people said the quality is very good!
Author: y***1
Date:
Review: beautiful print and good quality brush
Color: Khaki
Size: one-size
Author: s***n
Date:
Review: so cute for the price
Color: Khaki
Size: one-size
Author: b***e
Date:
Review: cool little Christmas gift
Color: Khaki
Size: one-size
Author: i***e
Date:
Review: very cute and the print doesn’t come off easily
Color: Khaki
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.