Author: e***a
Date:
Review: Good quality product
Color: Black
Size: one-size
Price: 16kr
| Material | PMMA |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Western |
| Festivals | New Year |
| Color | Green |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Height | 0.1 cm |
| Width | 10 cm |
| Length | 10 cm |
| SKU | sb2403165120218586 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 8833970 people said the quality is very good!
Author: e***a
Date:
Review: Good quality product
Color: Black
Size: one-size
Author: b***s
Date:
Review: Perfect for eras tour
Color: Green
Size: one-size
Author: k***9
Date:
Review: perfect for decorating face and can even use for crafts
Color: Black
Size: one-size
Author: f***s
Date:
Review: Superhäftiga!
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.