Author: p***y
Date:
Review: love it, its really cute and big
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek
Price: 31kr
| Composition | 100% Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Goth |
| Festivals | New Year |
| Batteries Included | No |
| Höjd | 18 cm |
| Längd | 28 cm |
| Bredd | 5 cm |
| SKU | sb2404290088077288 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Som en e-butik fylld med alla dina favoritstilar (äntligen). Sätt din estetik på plats med ROMWE-kläder och dekor som du har sett - och älskat - online, plus alla de mörka plagg du inte visste att du behövde.
Quality: 4406787 people said the quality is very good!
Author: p***y
Date:
Review: love it, its really cute and big
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek
Author: e***e
Date:
Review: very beautiful
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek
Author: s***1
Date:
Review: Perfekt
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek
Author: s***i
Date:
Review: Fin, lite Manchesteraktigt tyg. Fodrad inuti, lite plastig på insidan. Rätt stor
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.