Author: z***8
Date:
Review: Så fina🌸🌺
Färg: Vitt
Storlek: En-Storlek
Price: 24kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Round |
| Style | Simple |
| Festivals | Halloween |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Höjd | 0.1 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Längd | 15.5 cm |
| SKU | sb2403214133365908 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Som en e-butik fylld med alla dina favoritstilar (äntligen). Sätt din estetik på plats med ROMWE-kläder och dekor som du har sett - och älskat - online, plus alla de mörka plagg du inte visste att du behövde.
Quality: 8748561 people said the quality is very good!
Author: z***8
Date:
Review: Så fina🌸🌺
Färg: Vitt
Storlek: En-Storlek
Author: n***k
Date:
Review: Väldigt nöjd med min produkt! Precis som jag tänkt att det skulle vara. Bra kvalitet!
Färg: Vitt
Storlek: En-Storlek
Author: E***a
Date:
Review: Jäääätefina
Färg: Vitt
Storlek: En-Storlek
Author: h***k
Date:
Review: Bra bra bra
Färg: Vitt
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.