Author: n***1
Date:
Review: Super nice and cute loved it !♥️
Color: Pink
Size: one-size
Price: 54kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Black |
| Shapepattern | Oval |
| Style | Simple |
| Features | Portable |
| Batteries Included | No |
| Height | 12.5 cm |
| Length | 18.5 cm |
| Width | 7 cm |
| SKU | sb2407171646215535 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 901982 people said the quality is very good!
Author: n***1
Date:
Review: Super nice and cute loved it !♥️
Color: Pink
Size: one-size
Author: l***o
Date:
Review: Very satisfied with the product
Color: Black
Size: one-size
Author: k***a
Date:
Review: good quality, looks just like the picture
Color: Black
Size: one-size
Author: j***d
Date:
Review: would recommend please like👍🏻💕 the cutest pouch I love itt☺️☺️
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.