Author: c***y
Date:
Review: Thank you very much, perfect. Very cute 🥰
Color: White
Size: one-size
Price: 57kr
| Material | TPU |
| Closure Type | Zipper |
| Color | White |
| Shapepattern | Oval |
| Style | Cute |
| Occasion | Holiday |
| Batteries Included | No |
| Height | 16 cm |
| Length | 16 cm |
| Width | 4.5 cm |
| SKU | sb25040848184754414 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 5202768 people said the quality is very good!
Author: c***y
Date:
Review: Thank you very much, perfect. Very cute 🥰
Color: White
Size: one-size
Author: a***9
Date:
Review: molto carino soddisfatta consiglio
Color: White
Size: one-size
Author: s***a
Date:
Review: Bellissimo felice gioia aaaaaaaaa
Color: White
Size: one-size
Author: I***a
Date:
Review: 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.