Author: l***m
Date:
Review: it is so pretty and the material is great, also the zipper works fine
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 35kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Cute |
| Festivals | New Year |
| Batteries Included | No |
| Height | 18 cm |
| Length | 28 cm |
| Width | 5 cm |
| SKU | sb2406293400143444 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 8175056 people said the quality is very good!
Author: l***m
Date:
Review: it is so pretty and the material is great, also the zipper works fine
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: e***9
Date:
Review: Good quality and large storage space
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: l***y
Date:
Review: My daughter got this to make a gift pack for a friend. It's soft and larger than I was expecting so she can get some nice bits to fit in.
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: m***n
Date:
Review: Love it stunning colour
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.