Author: k***s
Date:
Review: So beautiful i like it sooooo much
Color: Pink
Size: Small
Price: 65kr
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Pink |
| Shapepattern | Oval |
| Style | Simple |
| Features | Portable |
| Batteries Included | No |
| Height | 6.5 cm |
| Length | 18.5 cm |
| Width | 12 cm |
| SKU | sb2405285630615810 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 4827921 people said the quality is very good!
Author: k***s
Date:
Review: So beautiful i like it sooooo much
Color: Pink
Size: Small
Author: p***g
Date:
Review: So beautiful.i am gonna keep my my skincare products❤️
Color: Pink
Size: Small
Author: j***h
Date:
Review: Very nice. Good quality
Color: Pink
Size: Small
Author: d***8
Date:
Review: Super cute makeup av love it
Color: Pink
Size: Small
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.