Author: e***y
Date:
Review: They look absolutely adorable!!! Just like from a nail salon, so pretty! ☆*:. o(≧▽≦)o .:*☆ Some are a bit see through but I don’t mind much. The size is also amazing for me, they all fit perfectly!
Color: Silver
Price: 69kr
| Material | ABS |
| Color | Black and white nude |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Geometric |
| Season | Winter |
| Style | Y2K |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Almond |
| Type | Handmade Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| Length | 2.5 cm |
| Width | 1.3 cm |
| SKU | sb25031355361782281 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 7430967 people said the quality is very good!
Author: e***y
Date:
Review: They look absolutely adorable!!! Just like from a nail salon, so pretty! ☆*:. o(≧▽≦)o .:*☆ Some are a bit see through but I don’t mind much. The size is also amazing for me, they all fit perfectly!
Color: Silver
Author: k***z
Date:
Review: cute haven’t tried yet but lord is it so cute it is close enough to og photo so i don’t really mind
Color: Black
Author: l***2
Date:
Review: genuinely gorgeous! way better than expected
Color: Silver
Author: b***0
Date:
Review: MY FAV NAILSET EVER absolutely adorable and the charms are really strong
Color: Baby Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.