Author: e***n
Date:
Review: Really cute pink brush
Color: Pink
Size: one-size
Price: 29kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plants |
| Shapepattern | Heart-shaped |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Length | 21.5 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 3.5 cm |
| SKU | sb2409066920096066 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 7942804 people said the quality is very good!
Author: e***n
Date:
Review: Really cute pink brush
Color: Pink
Size: one-size
Author: l***t
Date:
Review: I really love it!!!😻
Color: White
Size: one-size
Author: i***6
Date:
Review: very cute and just like pictures
Color: White
Size: one-size
Author: g***1
Date:
Review: So cute and good quality!
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.