Author: e***n
Date:
Review: good quality for the price and good for travel
Color: Pink
Size: one-size
Price: 35kr
| Material | Pu |
| Closure Type | Flip Top |
| Color | Pink |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Square |
| Style | Simple |
| Height | 5 cm |
| Length | 10 cm |
| Width | 10 cm |
| SKU | rb2308315571433216 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 8032623 people said the quality is very good!
Author: e***n
Date:
Review: good quality for the price and good for travel
Color: Pink
Size: one-size
Author: p***5
Date:
Review: really useful and great for travel
Color: Pink
Size: one-size
Author: x***k
Date:
Review: Superrrrrr 😎😎😎😎😎😎😎😎
Color: Pink
Size: one-size
Author: L***i
Date:
Review: Nice like the picture
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.