Author: 7***6
Date:
Review: Super lindooooooo. Compremmm
Color: Purple
Size: one-size
Price: 50kr
Original Price: 62kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Blue |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Style | Cute |
| Height | 11 cm |
| Length | 18 cm |
| Width | 7 cm |
| SKU | sb2312116686328880 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 2771516 people said the quality is very good!
Author: 7***6
Date:
Review: Super lindooooooo. Compremmm
Color: Purple
Size: one-size
Author: W***2
Date:
Review: Great quality and price
Color: Purple
Size: one-size
Author: z***s
Date:
Review: Super cute and very good quality
Color: Purple
Size: one-size
Author: C***3
Date:
Review: I love my Care Bear pouch! It'll come in handy for my trip to Spain. I can't wait to use it!
Color: Blue
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.