Author: A***y
Date:
Review: Cute little bag (I bought a lot for a hen do)
Color: Pink
Size: one-size
Price: 58kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Pink |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Style | Cute |
| Festivals | Christmas |
| Height | 11 cm |
| Length | 18 cm |
| Width | 7 cm |
| SKU | sb2312110884065441 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 8339521 people said the quality is very good!
Author: A***y
Date:
Review: Cute little bag (I bought a lot for a hen do)
Color: Pink
Size: one-size
Author: d***2
Date:
Review: My favorite make up bag! It’s perfect, washable and so cute. It’s great quality.
Color: Pink
Size: one-size
Author: z***s
Date:
Review: Super cute and great material
Color: Pink
Size: one-size
Author: b***e
Date:
Review: Exactly what I needed thank you
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.