Author: a***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Muy bonito y práctico
Color: Gold
Price: 1 598kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme Note 70T |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.74" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25070325285604426 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 9337355 people said the quality is very good!
Author: a***s
Date:
Review: Muy bonito y práctico
Color: Gold
Author: s***6
Date:
Review: Arrivé en 8 jours . Rempli bien sa fonction. En espérant que çà dur Freepalestine freepalestine freepalestine
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.