Author: k***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: zamówiłam ponownie
Color: Black
Size: one-size
Price: 77kr
| Material | Glass |
| Occasion | Home |
| Color | White |
| Type | Mini Makeup Mirror |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Voltage | 6 V |
| Length | 9.8 cm |
| Width | 8.1 cm |
| SKU | sb260318164481720834522 |
Author: k***5
Date:
Review: zamówiłam ponownie
Color: Black
Size: one-size
Author: a***c
Date:
Review: Produsului a ajuns în 2 bucăți, aproape 3. Oglinda ieșea din ramă, lumina la fel... capacul era separat de restul produsului, să nu mai zic de cutie care arăta ca și cum cineva a scăpat-o de la etajul 10. Lumina merge, dar produsul nu poate fi folosit. Foarte dezamăgită, de cum a ajuns produsul.
Color: Purple
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.