Price: 168kr
Features: Usage Mode: 6 modes Massage Technique: shiatsu, kneading, tapping, massage Massage parts: neck/back/waist/hip/leg and other parts Package: 1 Host With 2 Patches & 1 USB Cable Note: 1. For a better user experience, please begin from the lowest level of intensity when first using our cervical spine massager. After you are used to it, change the mode and the level to your desire. 2. Do not touch the adhesive surface with your finger directly after turning it on. 3. For repeated use, cover the self-adhesive area of it with the protective film when in no use of a cervical spine massager. Designed with 6 modes and adjustable Intensity, meet the needs of different muscle groups. Portable Size & USB Charging: Lightweight and small in size. Wherever you go, put it in your pocket or your bag or wallet. It's rechargeable and 8-hour used after a full charge. Easy to Use, for all Ages: Just press the "ON/INC" button two consecutive times and it will start working. Used for different body parts, such as the back, neck, shoulder, waist, hand or leg.
| Material | Polyurethane(PU) |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Neck Massage Instrument |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Length | 15.5 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 2.8 cm |
| SKU | sb2303156955824790 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.