Author: f***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like this it’s as described
Color: Blue
Price: 1 759kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Blue |
| Connection Method | None |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi 15C |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.9" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS 2 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G81-Ultra |
| SKU | sw25100969107955736 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 3886277 people said the quality is very good!
Author: f***0
Date:
Review: I like this it’s as described
Color: Blue
Author: f***0
Date:
Review: I like this, as described
Color: Black
Author: f***0
Date:
Review: I had to return this because I was given 14c instead of 15c
Color: Black
Author: f***0
Date:
Review: Lovely phone, thanks for this piece
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.