Price: 5 772kr
| Color | Blue |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 15 Pro Max |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.7" |
| Operating System | i0S 17 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 48MP |
| Front Camera | 12MP |
| Condition | Refurbished |
| SIM Card Slot Count | eSim |
| Cell Phone Features | Water Resistant |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2796*1290 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 4500mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw260324055350308508259 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 376585 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.