| Resolution | 2560*1440 |
| Power Supply | Wall Plug |
| Type | Desktop Monitors |
| Display Ratio | 16:9 |
| Refresh Rate | 170Hz |
| Response Time | 1ms |
| Screen Size | 27" |
| Display Type | Others |
| Screen Size Range | 27" to 32" |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 400cd/m |
| Screen Surface | Flat |
| SKU | se260214010201501309252 |
Brand Name: MSI
Quality: 9253852 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.