Author: 3***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love this for school
Color: Pink
Size: one-size
Price: 25kr
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Oval |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blue |
| Type | Folding Comb |
| Length | 7.7 cm |
| Width | 7.8 cm |
| Thickness | 2.7 cm |
| SKU | sb2305313505088919 |
Author: 3***3
Date:
Review: love this for school
Color: Pink
Size: one-size
Author: s***s
Date:
Review: like the pictures, very practical and perfect to carry on your purse!
Color: Yellow
Size: one-size
Author: M***e
Date:
Review: I like it a lot. Perfect.
Color: Pink
Size: one-size
Author: 3***3
Date:
Review: Very cute, really satisfied with how it arrived
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.