Author: e***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful!! Good quality and true to size. Fits perfectly. Good material. Please like I need points.
Color: Clear
Size: one-size
Price: 30kr
| Material | Silicone |
| Color | Clear |
| Type | Anti Wrinkle Patch |
| Length | 14.3 cm |
| Width | 6 cm |
| Height | 0.2 cm |
| Diameter | 3.5 cm |
| SKU | sb2303214244085027 |
Author: e***c
Date:
Review: Beautiful!! Good quality and true to size. Fits perfectly. Good material. Please like I need points.
Color: Clear
Size: one-size
Author: l***7
Date:
Review: amazing product with great quality I am trying it right now
Color: Clear
Size: one-size
Author: C***s
Date:
Review: Very good quality nice
Color: Clear
Size: one-size
Author: k***a
Date:
Review: nice soft and love it. works
Color: Clear
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.