Author: a***s
Date:
Review: Fabulous and a great price
Color: Black
Size: one-size
Price: 63kr
Original Price: 79kr
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Features | Portable |
| Festivals | Halloween |
| Batteries Included | No |
| Height | 11.5 cm |
| Length | 17 cm |
| Width | 7 cm |
| SKU | sb25071573537399760 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 9186237 people said the quality is very good!
Author: a***s
Date:
Review: Fabulous and a great price
Color: Black
Size: one-size
Author: j***y
Date:
Review: Great quality will order again soon
Color: Black
Size: one-size
Author: l***6
Date:
Review: Great item, love it ❤️
Color: Black
Size: one-size
Author: m***5
Date:
Review: Great for a horror movie fan
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.