Author: c***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Pretty pretty pretty pretty pretty
Color: White
Price: 151kr
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 40W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25022647661360523 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 2874049 people said the quality is very good!
Author: c***k
Date:
Review: Pretty pretty pretty pretty pretty
Color: White
Author: z***i
Date:
Review: very good very nice
Color: White
Author: e***i
Date:
Review: Nice!
Color: White
Author: k***7
Date:
Review: Perfect I like it is very good the light is the best
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.