Author: m***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ......n-am.. nnnnnnnn
Color: Yellow
Price: 114kr
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Yellow |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 3800K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq25092586939081900 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 9806339 people said the quality is very good!
Author: m***5
Date:
Review: ......n-am.. nnnnnnnn
Color: Yellow
Author: 4***2
Date:
Review: Mulțumit!Exact ca în poza
Color: Yellow
Author: f***6
Date:
Review: Jó
Color: Yellow
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.