Price: 2 649kr
S25 Unlocked Cell Phone for Global Use, New Android 14 Smartphone 12+512GB, 6.8 Inch Large Screen, 5000mAh Battery, with Stylus, Dual SIM Standby, Autofocus, Facial Unlocking, GPS, Headphones, Type-c Charging Cable, phone Case, Screen Protector,christmas gift
| Color | Gold |
| Screen Size | 6.8" |
| Rear Camera | 50MP |
| Condition | New |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw25091933884830618 |
Brand Name: W&O
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/WO-sc-0142755857.html
Quality: 1746814 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.