Author: x***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Heel tevreden, klein en handig en doet hetzelfde als mijn grote samsung smartphone.....deze zal ik zeker aanraden
Color: Purple
Price: 1 169kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Black |
| RAM | 3G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | SERVO |
| Model | Servo 19 Pro Mini |
| Network | 4G |
| Screen Size | 4" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 12 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 5MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 2MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 854 x 480 |
| Video Capture Resolution | None |
| Phone Battery Capacity | Other |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | MT6762V |
| SKU | sw260108181963703021351 |
Brand Name: SERVO
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SERVO-sc-0141885637.html
Quality: 7974932 people said the quality is very good!
Author: x***3
Date:
Review: Heel tevreden, klein en handig en doet hetzelfde als mijn grote samsung smartphone.....deze zal ik zeker aanraden
Color: Purple
Author: l***l
Date:
Review: very nice
Color: Blue
Author: e***i
Date:
Review: Hallo, es ist klein und handlich. Es ist sehr gut verarbeitet.
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.