Author: e***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: excellent condition thanks shein 😃😁
Color: Black
Price: 48kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Ponytail |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Crowd | Women |
| Theme | Daily |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 70 g |
| Length | 25 cm |
| Width | 11 cm |
| Diameter | 8 cm |
| SKU | sb2406037297139525 |
Author: e***5
Date:
Review: excellent condition thanks shein 😃😁
Color: Black
Author: i***a
Date:
Review: Gorgeous I loooooove it
Color: Dark Brown
Author: k***9
Date:
Review: nice hair extensions , looks great
Color: Black Brown
Author: 3***0
Date:
Review: very good really liked it
Color: Light Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.