Author: L***a
Date:
Review: Satisfaite de mon achat Fidel à la description………
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 34kr
| Color | Multicolor |
| Finish | Matte |
| Texture | Pencil |
| Type | Eyeliner Pencil |
| Height | 1.4 cm |
| Length | 15 cm |
| Net Weight | 0.28 g |
| Width | 2.4 cm |
| SKU | sb25082689995794485 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 3263622 people said the quality is very good!
Author: L***a
Date:
Review: Satisfaite de mon achat Fidel à la description………
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: m***4
Date:
Review: super
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: a***p
Date:
Review: Gros coup de cœur ! Tiens très bien ! Je recommande fortement
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: b***9
Date:
Review: reçu rapidement formidable je viens d'essayer ça fait très bien mais ça met du temps à sécher compte quand même 2 minutes ou alors j'en ai mi trop
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.