Author: a***x
Date:
Review: Really love this product would definitely repurchase goes everywhere with me pls like and help your girl out xx
Color: Berry Involved
Size: one-size
Price: 33kr
Ditch the gloss and reach for our moisturizing, non-sticky lip oil instead. We infused its innovative formula with antioxidant strawberry extract, hyaluronic acid and squalane to deliver a healthy, moisturizing shine that feels divine.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Gluten-Free |
| Color | Berry Involved |
| Finish | Glossy |
| Texture | Oil |
| Diameter | 2.05 cm |
| Height | 8.7 cm |
| Length | 2.4 cm |
| Net Weight | 6 g |
| Width | 2.4 cm |
| SKU | sb2107236520210100 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 5904273 people said the quality is very good!
Author: a***x
Date:
Review: Really love this product would definitely repurchase goes everywhere with me pls like and help your girl out xx
Color: Berry Involved
Size: one-size
Author: 4***8
Date:
Review: Lovely lipgloss and the smell is so good
Color: Berry Involved
Size: one-size
Author: A***a
Date:
Review: I love this blue gloss so much. it's so cute and smells really good. I will buy it again sometime soon.
Color: Mali-blue Berry
Size: one-size
Author: b***n
Date:
Review: Lovely size for handbag. Lovely product
Color: Mali-blue Berry
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.