Author: s***t
Date:
Review: Can’t wait to try looks amazing 😻
Color: White
Size: one-size
Price: 39kr
Our SHEGLAM Big N' Bright Eye Pencil is a multi-purpose eyeshadow pencil that doubles as a highlighter featuring a creamy texture formula! Large and easy to blend, this pencil allows you to define your eyes with expert precision.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | White |
| Finish | Shimmer |
| Texture | Pencil |
| Type | Cream Eyeliner |
| Height | 13.2 cm |
| Length | 2.9 cm |
| Net Weight | 1.3 g |
| Width | 1.2 cm |
| SKU | sb25041612998424427 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 623254 people said the quality is very good!
Author: s***t
Date:
Review: Can’t wait to try looks amazing 😻
Color: White
Size: one-size
Author: t***c
Date:
Review: perfwct!!! i lov itt so much
Color: White
Size: one-size
Author: z***2
Date:
Review: it was very cute and very good. I loved things and it was perfectly much with my nails and it was very good. Good have a good quality.🥰🥰
Color: White
Size: one-size
Author: c***e
Date:
Review: Super cute, love it! Recommend
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.