Author: s***6
Date:
Review: Great
Color: Chocolate
Price: 45kr
Get ready for bold, saturated brows that hold their color all day! This waterproof, sweat-resistant formula keeps your brows looking fresh with extended long-lasting wear. Each swipe goes on smoothly for even application, giving you defined, natural-looking brows with just the right touch of wild.
| Color | Blonde |
| Texture | Pencil |
| Type | Eyebrow Pencil |
| Height | 1.08 cm |
| Length | 12.75 cm |
| Width | 1.08 cm |
| Net Volume | 0.5 ml |
| SKU | sb260209161208275469826 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 4276016 people said the quality is very good!
Author: s***6
Date:
Review: Great
Color: Chocolate
Author: m***w
Date:
Review: i didn't expect this to be so good but i love it. i ordered Taupe and Blonde as well but there's no big difference. it stays on all day and does not get dissolved by my brow gel (i use got 2 b). i love it. in the pic Taupe is on the left and Blonde is on the right.
Color: Blonde
Author: 3***0
Date:
Review: 🥰🥰🥰
Color: Chocolate
Author: 4***6
Date:
Review: ❤️❤️🌹😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😊
Color: Chocolate
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.