Author: m***3
Date:
Review: this is the best lip product eveeer it blurs the lips like crazy. definitely worth it.
Color: Rose Meadow
Size: one-size
Price: 39kr
Cream blush to powder blush? Oh, yes. Spread this innovative bounce formula onto your cheeks for a natural-looking flush that easily blends into a soft and smooth powder. Plus, this unique long-lasting formula gives you the perfect flush all day long.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Watermelon Candy |
| Texture | Cream |
| Type | Cream Blush |
| Height | 1.8 cm |
| Length | 4.97 cm |
| Net Weight | 7.5 g |
| Width | 4.97 cm |
| SKU | sb2303208487174887 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 9712361 people said the quality is very good!
Author: m***3
Date:
Review: this is the best lip product eveeer it blurs the lips like crazy. definitely worth it.
Color: Rose Meadow
Size: one-size
Author: 3***2
Date:
Review: Color Matching: very pigmented just as I wanted. Best blush I have yet. Very pigmented so just be careful not to over apply. Start with little first Make-up effect: very great on makeup and blends very well Lasting Power: lasts very long
Color: Scarlet Sunset
Size: one-size
Author: d***1
Date:
Review: It’s so nice i use on my cheeks and lips! Make-up effect: love the effect Packaging & Appearance: and the appearance was so nice Color matching: i love the color
Color: Scarlet Sunset
Size: one-size
Author: m***3
Date:
Review: this is the best lip product eveeer it blurs the lips like crazy. definitely worth it.
Color: Scarlet Sunset
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.