Author: s***e
Date:
Review: ممتاز
Färg: Rose Ritual & Glass Heart
Storlek: En-Storlek
Price: 119kr
| Color | Love Cake & Vanilla Frost |
| Texture | Cream |
| Type | Cream Blush |
| Höjd | 4.7 cm |
| Längd | 12.1 cm |
| Bredd | 12.8 cm |
| Nettovolym | 10.4 ml |
| SKU | sb2409290239099816 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, innovativt, prisvärt & 100 % GRUSHETSFRITT. SHEGLAM tillhandahåller kosmetika av hög kvalitet till rimliga priser genom att endast samarbeta med de bästa och världsklassiga tillverkarna. Vi tror att GLAM inte bara är för ett fåtal utvalda. Skönhet är inte en gåva, det är en RÄTTIGHET!
Quality: 9920728 people said the quality is very good!
Author: s***e
Date:
Review: ممتاز
Färg: Rose Ritual & Glass Heart
Storlek: En-Storlek
Author: n***8
Date:
Review: Färgmatchning: hermoso
Färg: Rose Ritual & Glass Heart
Storlek: En-Storlek
Author: a***8
Date:
Review: جميل
Färg: Love Cake & Vanilla Frost
Storlek: En-Storlek
Author: j***1
Date:
Review: كتير طقم حلو و ناعم
Färg: Rose Ritual & Glass Heart
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.