Author: h***n
Date:
Review: حلوة وناعمة
Färg: Chocolate
Storlek: En-Storlek
Price: 39kr
| Color | Taupe |
| Texture | Cream |
| Type | Eyebrow Gel |
| Höjd | 0.76 cm |
| Längd | 1.2 cm |
| Vikt | 1.15 g |
| Bredd | 0.76 cm |
| SKU | sb25071442989908178 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, innovativt, prisvärt & 100 % GRUSHETSFRITT. SHEGLAM tillhandahåller kosmetika av hög kvalitet till rimliga priser genom att endast samarbeta med de bästa och världsklassiga tillverkarna. Vi tror att GLAM inte bara är för ett fåtal utvalda. Skönhet är inte en gåva, det är en RÄTTIGHET!
Quality: 6669775 people said the quality is very good!
Author: h***n
Date:
Review: حلوة وناعمة
Färg: Chocolate
Storlek: En-Storlek
Author: n***i
Date:
Review: Väldigt fin 👌🥰🧿
Färg: Ebony
Storlek: En-Storlek
Author: s***e
Date:
Review: Väldigt hårda att jobba med och det är knappt någon skillnad på ebony och espresso?
Färg: Espresso
Storlek: En-Storlek
Author: B***n
Date:
Review: kanske bra för ögen brin
Färg: Auburn
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.