Author: a***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلو بجنن عجبني بحب قلم التحديد
Färg: Multifärgad | Storlek: En-Storlek
Price: 37kr
one-size
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Texture | Cream |
| Finish | High-Shine |
| Längd | 2.6 cm |
| Bredd | 1.6 cm |
| Höjd | 14.1 cm |
| Vikt | 4.3 g |
| Nettovolym | 0.18 ml |
| SKU | sb25061092761728843 |
Overall Rating: 4.89/5
Author: a***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلو بجنن عجبني بحب قلم التحديد
Färg: Multifärgad | Storlek: En-Storlek
Author: e***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: روعه
Färg: Multifärgad | Storlek: En-Storlek
Author: s***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: كتر حلو شكرن شي ان
Färg: Multifärgad | Storlek: En-Storlek
Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s nice 😊 and it last long 💋❤️❤️❤️
Färg: Multifärgad | Storlek: En-Storlek | 1 photo(s)