Price: 51kr
Float into a soft-focus pout with our Marshmallow Puff Lip Blur Pen. This semi-liquid lip mud melts onto lips with medium-to-high color payoff, creating a silky, cloud-blurred matte finish that looks plush and diffused. Infused with moisturizing seed oils and shea butter, it keeps lips nourished, hydrated, and soft for up to 12 hours. The triangular, ergonomically curved applicator glides effortlessly with each swipe, offering precise and comfortable coverage that fits the natural shape of your lips!
| Color | 002 Gotcha |
| Finish | Matte |
| Texture | Stick |
| Height | 12.66 cm |
| Length | 2.2 cm |
| Net Weight | 1.75 g |
| Width | 2 cm |
| SKU | sb260407153487575140409 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 7854859 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.