Author: d***1
Date:
Review: I love the color on my lips😘
Color: Petal Stack
Size: one-size
Price: 49kr
Your lips are in for a MEGA makeover! Discover our new SHEGLAM Mega Lip Stacks in three wearable colorways, featuring four matte lipsticks in one sleek compact packaging. Small enough to bring with you everywhere and anywhere, feel free to change up your lip look in a FLASH. With a creamy soft texture and non-drying finish, these lippies apply silky and smooth every single time. - 4 in 1 lipstick combos - Matte finish - Hydrating & non-drying
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Brownie Stack |
| Finish | Matte |
| Height | 9.62 cm |
| Length | 2.06 cm |
| Net Weight | 4.5 g |
| Width | 1.77 cm |
| SKU | sb2305099914419938 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 8249549 people said the quality is very good!
Author: d***1
Date:
Review: I love the color on my lips😘
Color: Petal Stack
Size: one-size
Author: y***2
Date:
Review: The colors are very intense. because there are several colors, they can be used with several outfits. It is quite compact and easy to carry every day. It is very durable and very creamy
Color: Bare Stack
Size: one-size
Author: h***3
Date:
Review: So smooth n pigmented 👌👌colors r so good
Color: Petal Stack
Size: one-size
Author: e***u
Date:
Review: They are so cute! The size is perfect for travel and I love the shades!
Color: Brownie Stack
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.